Activitate PART-TIME pentru toti oamenii care cauta imbunatatirea situatiei financiare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti tanar sau mai putin tanar, sunteti inca in liceu sau l-ati absolvit, urmati sau ati terminat o facultate, nu aveti job sau aveti unul care nu va multumeste profesional sau financiar, sunteti de un numar de ani salariat si nemultumit de salariul pe care-l primiti?
Doriti o activitate part-time cu sanse deosebite de a va asigura un castig suplimentar care sa va echilibreze financiar?
Pentru dumneavoastra venim cu oferta de a va implica intr-o activitate deosebita care reprezinta o veritabila sansa de a realiza independenta financiara, si schimbarea in bine a vietii :
Aveti posibilitatea de a dezvolta si coordona o adevarata afacere la cheie de tip Franciza Personala, fara nici un cost, fara taxe de inregistrare, fara cotizatii de membru, fara sefi – dvs. fiind singurul dvs. sef, fara nici un risc – deoarece totul este gratis.
Totul printr-o activitate part-time, facuta in timpul liber pe langa serviciul pe care ,eventual, il aveti in prezent.

CERINTE

- studii: liceul in curs sau absolvit; facultate in curs; facultate absolvita;
- nu se cere experienta;
- disponibilitate de implicare intr- un domeniu nou;
- dorinta de a invata lucruri noi;
- dorinta de realizare a unui venit pasiv care sa creeze independenta financiara;
- dorinta de a avea propria afacere;
- ambitie si perseverenta in realizarea telurilor propuse;
- spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Implicare in cel mai mare proiect de afacere personala din lume,
- posibilitatea formarii si coordonarii unei echipe proprii si dezvoltarii unei cariere de succes prin managementul acestei echipe;
- posibilitatea realizarii intr-o perioada rezonabila de timp (similara duratei unei facultati de exemplu) a unui venit pasiv (venit pentru care nu mai trebuie sa muncesti) de multe mii de euro lunar;
- dezvoltare profesionala intr-un sistem foarte bine organizat.
Asteptam CV-ul dumneavoastra.