ACTIVITATE BIROU TIP CALL CENTER - CU POSIBILITATE DE MERS PE TEREN

SC AXA DOMENII INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- comunicarea cu clientii la telefon
- postat oferte pe site-uri de promovare
- analiza informatii
- lucru in echipa pentru a obtine rezultate

CERINTE

Ne dezvoltam si dorim sa crestem echipa Axa Domenii International!

Profil angajat: persoana orientata catre rezultat, tonica, entuziasta, motivata, cu abilitati de comunicare, intelege avantajele lucrului in echipa, capabil sa gestioneze si analizeze informatii, deschisa catre nou, abilitati de operare PC ( Microsoft Office, Internet)

BENEFICII OFERITE

Salariu, comisioane, bonusuri calitative si cantitative, training-uri individuale si de echipa, telefon, birou, calculator si masina

Axa Domenii International ofera servicii imobiliare de top, avand o experienta de 13 ani in consultanta imobiliara.

Echipa noastra este formata din oameni tineri, determinati, implicati, dinamici, preocupati de dezvoltare personala continua, adaptabili, focusati pe nevoile clientilor.