ACHIZITOR JUNIOR FOOD&NONFOOD

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- relatia cu furnizorii
- selectarea produselor
- listarea sau delistarea produselor pe baza structurii de articole definite
- identificarea si listarea de noi produse
- urmarirea stocurilor
- elaborarea de rapoarte specifice

CERINTE

- studii superioare - bun profil academic
- bune abilitati de comunicare si negociere
- onestitate si rigurizoitate
- capabil sa lucreze rapid si corect
- bune cunostinte PC
- bune cunostinte de limba engleza- Nivel AVANSAT

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Prime
Reale oportunitati de avansare

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.