Accountant - English/French/Italian Speaker

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientii nostri:
* pentru o companie multinationala, cu sediul central: Economist Plati cu Italiana sau Engleza sau Germana, Economist Trezorerie cu Limba Franceza/Germana, Contabil Senior cu Limba Italiana sau Engleza.
* pentru o companie de servicii contabile, cu un numar 15 angajati, sediul in zona Unirii: Contabil Junior/Contabil Senior, cunostinte de limba engleza

CERINTE

Studii economice
Experienta corelata cu nivelul profesional solicitat (junior/senior)
Cunoasterea limbii straine pentru postul de interes

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, mediu de lucru placut, locatie centrala, bonusari.

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.