ACCOUNT MANAGER - PRODUCTIE PUBLICITARA

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezinta compania in relatia cu partenerii existenti- reia contacte; promoveaza serviciile companiei Cercetarea pietei, identificarea de potentiali clienti in vederea crearii unui portofoliu propriu;
Elaborarea ofertelor, negocierea contractelor si supervizarea delurarii acestora;
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliul propriu in scopul fidelizarii acestora; Elaborarea planurilor de vanzari in vederea extinderii portofoliului de clienti si a volumului de vanzari;
Atingerea obiectivelor de vanzari si profitabilitate stabilite.

CERINTE

Experienta de minim 3-4 ani pe o pozitie similara- agentie de productie publicitara;
Cunostinte tehnice legate de partea de productie publicitara;
Portofoliu de clienti din diverse domenii de activitate; Experienta relevanta in vanzare productie publicitara;
Gandire creativa, orientare spre rezultate si client; Excelente abilitati de prezentare, comunicare si negociere;
Abilitati dezvoltate de organizare a activitatii in vederea atingerii obiectivelor asumate;
Spirit de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte motivant format din parte fixa si comisioane variabile in functie de rezultate; Telefon si laptop; Asteptam cv-urile dvs la: oana.visan@activrecruitment.ro

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!