Account Manager @Myjob

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un coleg entuziast si determinat pentru proiectul MYJOB.

Daca esti optimist, perseverent, ai abilitati de comunicare si negociere, iti doresti sa inveti si sa te perfectionezi, poti fi chiar tu persoana potrivita!
Vei intra intr-o echipa dinamica, tanara, cu oameni pasionati si atmosfera de lucru destinsa.

Vei primi portofoliu de clienti, sprijin si suport din partea noastra.

CERINTE

Iata ce trebuie sa faci:

- Sa urmaresti extinderea portofoliului de clienti si fidelizarea acestora;
- Sa promovezi imaginea si serviciile companiei;
- Sa urmaresti realizarea planului de vanzari;
- Sa fii la curent cu produsele si serviciile oferite de catre firmele concurente;
- Sa prezinti serviciile si sa finalizezi procesul de vanzare;
- Sa urmaresti facturile si incasarile.

BENEFICII OFERITE

Oferta ( bonusuri, beneficii):

Beneficiile de care vei dispune daca ni te alaturi:

- Salariu fix si bonus de performanta;
- Bonuri de masa;
- Acces gratuit la sala de fitness si la masaj profesionist

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (16 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
Dintre proiectele noastre de top amintim: SfatulMedicului.ro, Pieseauto.ro, 4tuning.ro, 220.ro Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Myjob.ro, Referat.ro,, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti si Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.

Active SOFT - smart internet aplications.