Account Manager MailAgent.ro

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un coleg entuziast si determinat pentru proiectul MailAgent.ro

Principalele responsabilitati ale acestei pozitii sunt:
• Reprezinta interfata dintre client si companie;
• Ofera suport clientului in gestionarea si utilizarea plaformei ;
• Pregateste rapoarte saptamanale de activitate ;
• Identifica noi oportunitati ;
• Asigura o buna comunicare cu toate departamentele firmei in vederea satisfacerii la nivel inalt a necesitatilor clientilor ;
• Negociaza preturile cu clientii asigurindu-se ca afacerea este profitabila;
• Urmareste derularea contractelor.

CERINTE

Daca esti optimist, perseverent, ai abilitati de comunicare si negociere, iti doresti sa inveti si sa te perfectionezi, poti fi chiar tu persoana potrivita!
Vei intra intr-o echipa dinamica, tanara, cu oameni pasionati si atmosfera de lucru destinsa.

Vei primi portofoliu de clienti, sprijin si suport din partea noastra.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix ;
- bonuri de masa;
- acces gratuit la sala de fitness si la masaj profesionist;
- atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
- oportunitatea de a-ti dezvolta cariera.

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (17 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 100 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online informatii, servicii si recomandari de calitate.
Dintre proiectele noastre de top amintim: Pieseauto.ro, 4tuning.ro, 220.ro Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Myjob.ro, Referat.ro,, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti si Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.

Active SOFT - smart internet aplications.