Account Executive

Isera Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Stabileste prioritati
- Realizarea si prezentarea bugetelor esimative catre client
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Realizarea documentelor interne specifice (Creative brief, Fisa de comanda, etc.);
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti

CERINTE

- Limba engleza (nivel avansat)
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra independent si in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Permis de conducere categoria B
- Studii superioare de finalizate (studii de specialitate avantaj)
- Minim 2 ani experienta pe un post similar in domeniul serviciilor

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv bazat pe rezultate,
- Grila de salarizare tine cont de contractele noi, contractele in derulare, optimizarile contractelor existente, fidelizarea clientilor, imbunatatirea continua. Detaliile se vor discuta la interviu.

Isera consulting Services este o tanara companie de servicii adresate in special companiilor

Piata noastra este reprezentanta de companiile din orice domeniu de activitate, serviciile adresandu-se indeplinirii cerintelor legale fundamentale..

Planul de afaceri vizeaza acoperirea la nivel national cu servicii profesionale in domeniile noastre de expertiza, adaptate specificului si necesitatilor clientilor,

Promovarea si vanzarea serviciilor sunt facilitate de obligatiile legale impuse companiilor la nivel european si national.