500 euro, bona interna 2 sapt cu 2 sapt, gemeni, zona Pipera.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona interna cu experienta si recomandari pentru gemeni de 7 luni. Zona: Pipera. Se va lucra 2 saptamani cu 2 saptamani libere. Salariul 500 euro. Atributii: doar atributii legate de ingrijirea gemenilor. Cautam doamne calde, calme, iubitoare, nefumatoare, cu experienta la bebelusi pentru colaborare pe termen lung. Angajare imediata.

CERINTE

Bona interna cu experienta si recomandari pentru gemeni de 7 luni. Zona: Pipera. Se va lucra 2 saptamani cu 2 saptamani libere. Salariul 500 euro. Atributii: doar atributii legate de ingrijirea gemenilor. Cautam doamne calde, calme, iubitoare, nefumatoare, cu experienta la bebelusi pentru colaborare pe termen lung. Angajare imediata.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.