500 euro, 2 asistente medicale, nou nascut.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu o fetita nou nascuta angajeaza urgent 2 asistente medicale, bone, pentru program zi/noapte ( ziua se va lucra 10 ore).
Ne dorim doamne nefumatoare, haioase, educate, extrem de corecte si blande, dedicate.
Zona Mihai Bravu.
Salariul 500 Euro. Plus contract de munca.
Ne intereseaza si o asistenta medicala/bona interna.
Suntem agentia Cleaning & Babysitting RO, practicam un comision de 20% doar din primul salariu.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.