3.500 lei Net Specialist Service

hrclinic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam cei mai talentati TEHNICIENI / INGINERI / MENTENANTA ECHIPAMENTE
5 posturi conform zonelor publicate.

Despre JOB:
-Instalare, Mentenanta echipamente la sediul clientilor din zona alocata
-Lucrul in echipe mici, pe teren, cu ajutorul atelierului mobil.
-In perioada de inductie, vei lucra in echipe multidisciplinare, pentru a te adapta la specificul echipamentelor si a putea ulterior sa lucrezi independent.
-Experienta anterioara in mentenanta echipamentelor/sistemelor mecanice, echipamente actionate cu motoare Diesel, sau electrice. Specializarea in sisteme electronice reprezinta un avantaj suplimentar, ce va fi recompensat in concordanta in plus.
-Se va oferi de asemenea instruire tehnica pentru adaptare la specificul echipamentelor si clientilor.
-Vei fi imaginea firmei interactionand foarte strans cu clientii, de aceea atitudinea ta va fi profesionista, tot timpul
-Deplasare cu atelierul mobil/autoutilitara la sediile clientilor din zona alocata, intoarcere seara acasa
-Abillitate de a lucra cu diverse scule, aparate de masura si control, diagnoza ce iti vor fi puse la dispozitie in dotarile atelierului mobil
-Permis Cat B, intelegerea lb. engleze pt. consultarea manualelor tehnice ale echipamentelor

CERINTE

Beneficii:
-Training tehnic si comunicare
-O excelenta perspectiva de dezvoltare a carierei, perspectiva promovarii in roluri de coordonare echipa
-Stabilitatea companiei, cu un brand cunoscut si stabil pe piata
-Salariul initial net = 3.500 lei, salariu brut = 5.983 lei, contract individual de munca.
-Prime lunare, plata orelor suplimentare​, bonusuri lunare pentru consumuri piese suplimentare sau manopere, al 13 lea salariu si altele
- Cresterea salariului fix dupa perioade clar definite
- Stil de management pozitiv, echilibrat, firma de prestigiu

Aplica cu CV-ul actualizat si photo CV.
Vei afla mai multe detalii despre aceasta oportunitate la interviu, in curand!

Succes!

hrClinic is one of the major international recruiters for technical positions www.hrclinic.ro