4.000 lei Net Reprezentanti Vanzari Teritoriu- Componente Electronice clienti Industriali

hrclinic

Job expirat

RESPONSABILITATI

This is for SALES HUNTERS!

Ai ales sa fii un om de vanzari cu o abordare consultativa, fiind constient de valoarea pe care o aduci clientului prin interactiunea cu acesta
Poti explica unui prospect concepte complexe tehnice
Poti vinde solutii tehnice
Poti construi parteneriate cu clientii tai, pe termen lung.
Consideri ca de fapt cea mai importanta calitate a unui om de vanzari este sa stie sa puna intrebari de calitate prospectului si sa asculte, adaugand valoare negocierii
Abordezi relaxat si conversational prospectul, pentru a-i construi cat mai bine profilul
You are always professional in your approach, your manners are always professional, you always dress for success
You never stopped to learn and improve your selling skills, because as any skill it has to be maintained each day, like in sports, as a muscle (in fact a POWERFUL muscle that will bring you professional satisfactions and let's admit, Money)
You don't take No for an answer

CERINTE

Despre job:
Vei vinde un produs complex catre un prospect complex, in zona geografica alocata, conform impartirii zonelor din teritoriu
Salariul net fix=4.000 lei, Brut=6.837 lei, contract de munca conform legislatiei + comisionul din vanzari
Autoturism serviciu, laptop, phone, etc
Alte beneficii, training tehnic si vanzari

Angajarile sunt imediate.
Aplicati cu cv actualizat+ photo CV.

You'll be contacted soon.

Be great!

BENEFICII OFERITE

Salariul net fix=4.000 lei, Brut=6.837 lei

hrClinic is one of the major international recruiters for management positions www.hrclinic.ro