2600 lei, bona interna fetita 10 luni, Baneasa.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona interna cu experienta si recomandari pentru o fetita in varsta de 10 luni. Zona Baneasa. Se ofera 3 wd libere/luna. Salariul 2600 lei. Atributii: gatit pentru fetita, plimbari cu fetita, dat de mancare, ingrijire, supraveghere fetita, hainutele fetitei, calcat hainutele ei si menaj usor al casei cand fetita doarme. Cautam doamne blande, calde, nefumatoare.

CERINTE

Bona interna cu experienta si recomandari pentru o fetita in varsta de 10 luni. Zona Baneasa. Se ofera 3 wd libere/luna. Salariul 2600 lei. Atributii: gatit pentru fetita, plimbari cu fetita, dat de mancare, ingrijire, supraveghere fetita, hainutele fetitei, calcat hainutele ei si menaj usor al casei cand fetita doarme. Cautam doamne blande, calde, nefumatoare.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.