2500 lei, bona interna, copil 3 ani, Popesti Leordeni. Urgent!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona interna cu experienta si recomandari pentru un copil de 3 ani. Zona Popesti Leordeni. Se ofera 2 wd libere/luna. Salariul 2500 lei. Atributii: activitatea principala este cea de cresterea si ingrijirea copilului + menaj in orele in care copilasul este la gradinita. Cautam doamne calme, vesele, nefumatoare, cu imaginatie. Angajare imediata!

CERINTE

Bona interna cu experienta si recomandari pentru un copil de 3 ani. Zona Popesti Leordeni. Se ofera 2 wd libere/luna. Salariul 2500 lei. Atributii: activitatea principala este cea de cresterea si ingrijirea copilului + menaj in orele in care copilasul este la gradinita. Cautam doamne calme, vesele, nefumatoare, cu imaginatie. Angajare imediata!

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.