2200 lei + CIM, menajera birouri de avocatura, zona Cismigiu.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Birou de avocatura aflat pe 3 nivele, situat in zona Cismigiu, angajeaza menajera cu experienta de minim 3 ani si recomandari, disponibila sa lucreze incepand cu ora 6:00 am pana la ora 14:00 pm, sa se ocupe de curatenia generala in birouri si spatiile anexe. Suprafata totala este de aprox. 485 mp. Se cauta o doamna harnica, meticuloasa, foarte atenta si implicata, disponibila sa lucreze pe termen lung. Salariul 2200 lei + CIM.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.