2000-3500 Lei! Angajam urgent bone in regim extern (Chibrit, Victoriei, Baneasa, Pipera) sau in regim intern (cu cazare), 2000-3500 lei.

Cleaning & Babysitting RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO angajeaza bone cu experienta si recomandari pentru program extern sau intern in Bucuresti. Zone: Baneasa,Bucurestii Noi,Otopeni, Pta Victoriei, Pipera, Panduri, Prelungirea Ghencea,Mihai Bravu, Timpuri Noi, Voluntari, Pta Constitutiei, Pta Rosetti, Tineretului. Programul: extern 10 ore, L-Vi sau intern cu 2 wd libere pe luna si cazare. Varsta copiilor: de la nou nascuti pana la copii de 3-5 ani. Salarile: pentru programul extern 2000 lei, pentru cel intern 2500-3000 lei. Angajarile sunt pe termen lung si imediate. Cautam doamne calme, iubitoare, nefumatoare, avantaj studii superioare, lb. engleza, permis auto.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

2000-3500 Lei

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in domeniul personalului casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.
tel. 021.313.59.59, 0721.796.468, 0726.334.403
www.cleaning-babysitting.ro