1800 lei, bona fetita 1,2 ani, Pipera- rond OMV.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru o fetita de 1,2 ani. Zona: Pipera rond OMV Programul: 10 ore pe zi, L-Vi, salariul 1800 lei.Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei + menaj atunci cand fetita este in grija parintilor. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru o fetita de 1,2 ani. Zona: Pipera rond OMV Programul: 10 ore pe zi, L-Vi, salariul 1800 lei.Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei + menaj atunci cand fetita este in grija parintilor. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.