15 muncitori necalificati

Gel Interim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate franceza angajeaza pentru depozitele sale din partea de vest a Bucurestiului (6-7 km de la statia de metrou Pacii), Preparatori de comanda/Pickers/ Manipulanti marfa.

CERINTE

-Capacitatea de a scrie/citi/socoti
-Rezistenta la efort
-Seriozitate
-Disponibilitatea de a lucra in tura de noapte (platita suplimentar)

BENEFICII OFERITE

- transport GRATUIT din oras (Metrou Pacii) si localitati din judetele Arges, Dambovita, Giurgiu, Teleorman (7 trasee)
- pachet salarial fix + BONUS de performanta
-bonusuri pentru orele suplimentare, lucru in week-end sau pentru lucrul pe tura de noapte
- bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata
- contract de munca legal
- formare la locul de munca

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.