^Analist Operatiuni Retail

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul bancar.
Responsabilitati:
- contactarea angajatorilor;
- realizarea confirmarilor telefonice la angajatori in vederea verificarii veridicitatii informatiilor din documentele de venit prezentate de clientii care solicita produse tip credit;
- completarea diverselor evidente.

CERINTE

Cerinte:
- studii superioare finalizate;
- experienta pe un post similar de minim 6 luni;
- bune abilitati de operare PC: pachetul MS Office;
- persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- oportunitatea de dezvoltare a carierei in domeniul bancar.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.