Transport Planner

S.C ALBLAS TRANSPORT BRASOV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea, planificarea si coordonarea activitatii zilnice pentru flota alocata
Optimizarea rutelor monitorizarea desfasurarii curselor
Optimizarea costurilor (consum combustibil si taxe de drum)

CERINTE

- Studii superioare
- Cunoasterea limbii engleze (nivel avansat)
(cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj)
-Abilitati operare PC
-Abilitati de negociere si comunicare
-Experienta in domeniu minim 2 ani
-Disponibilitate program prelungit
-Permis conducere
-Disponibilitate la deplasari in afara tarii

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- bonusuri de performanta;
- transport asigurat;
- 24 zile de concediu de odihna pe an

Societatea Alblas International Logistics cu sediul in Olanda, cu o vechime de 120 de ani in transport, in anul 2006 isi deschide o filiala in Romania si anume SC ALBLAS TRANSPORT SRL, o societatea comerciala care are ca principal obiect de activitate transportul international rutier de marfuri.

Societatea noastra isi are sediul in Cristian, Str. Stejarilor , judetul Brasov si detine in acest moment un parc auto de 45 de camioane si un numar de 50 de soferi. Serviciile noastre de transport acopera Estul, Centrul si Vestul Europei.
Datorita faptului ca societatea Alblas Transport este in plina expansiune avem nevoie de oameni motivati si activi sa se alature echipei noastre