Tehnician service

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Executie de servicii de montaj, reparatii si mentenanta pentru echipamentele profesionale HoReCa si cuptoare de panificatie
• Redactarea corecta a tuturor documentelor solicitate (raport de service, fisa de instalare si altele);

CERINTE

• Studii medii/superioare de specialitate, de preferinta tehnice;
• Cunostinte tehnice in domeniile: mecanica, instalatii electrice, industrie HoReCa ;
• Aptitudine de invatare rapida a softurilor specifice echipamentelor
• Cunostinte de operare PC;
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida;
• Orientare catre client;
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
• Atentie la detalii si atentie distributiva;
• Capacitate de a lucra individual si in echipa;
• Rezistenta la stres;
• Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

• Lucrul intr-un mediu profesionist, intr-o companie serioasa si stabila;
• Tichete de masa sau diurna, cazare si transport asigurate;
• Tichete cadou de sarbatori;
• Laptop;
• Masina de serviciu;
• Telefon;
• Training on the job.

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier