Tehnician Electromecanic Nordexim Coffee Services-SIBIU, TIMISOARA,BRASOV

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura buna functionare si mententa aparatelor de vending
- diagnosticare si reparatie automate de cafea si snacky
- instaleaza si pune in functiune distribuitoarele automate in locatiile specificate de Sef punct de lucru.
- interventii tehnice in regim current si de urgent.
- activitati de mentenanta, intretinere, calibrari automate cafea.

CERINTE

- studii medii/superioare
- competente, expertiza in domeniul electromecanic
- bune abilitati de comunicare si relationare(lucru in echipa)
- persoana dinamica cu initiativa, sociabila
- permis conducere ( minim 1 an vechime)
- disponibilitate de lucru in teren
- experienta in vending reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- telefon serviciu
- masina de serviciu
- treninguri periodice in domeniul vendingului
- posibilitate de dezvoltare intr-o companie nationala de top

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.