TEHNICIAN ELECTRICIAN

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON® companie specializata în recrutare cauta pentru firma din domeniul instalatiilor si produselor de frig industrial care se ocupa de proiectare, montaj, mentenanta: camere frigorifice, instalatii de climatizare si ventilatie

Responsabilitati:
- Verifică integritatea izolaţiei, ȋngrădirilor, starea carcaselor;
- Execută legăturile la pământ şi ȋn scurtcircuit ȋn zona de lucru;
- Asamblarea circuitelor electronice prin montarea pe suprafaţă acomponentelor
- Asamblarea electrică manuală
- Conectarea conductorilor electrici - cablarea şi matisarea
- Interpretarea desenului tehnic
- Realizarea conexiunilor electrice
- Remedierea defectelor aparute in instalatii

CERINTE

- Experienta si calificare in domeniu
- Cunostinte de desen tehnic si citire diagrame electrice
- Prezinta avantaj: permis cat. B, cunostinte de electronica

BENEFICII OFERITE

- Salariul negociabil in functie de experienta
- Program de lucru de luni - vineri (8.30 - 16.30)

AMAKRON® - companie specializata în recrutare, selecție și evaluare de personal

www.amakron.ro