Team Leader (Limba Germana) - Brasov (cod: TL B)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Cunostinte de limba germana la nivel avansat;
- Spirit de leader;
- Spirit comercial bine dezvoltat;
- Persoana autonoma, riguroasa, cu spirit de initiativa;
- Persoana dinamica, avand capacitate de adaptare, sociabila, cu interes pentru imbunatatire permanenta.

CERINTE

- Coordoanarea echipei de prospectori;
- Contactarea telefonica a unor clienti noi sau a unor clienti deja existenti;
- Crearea conexiunii dintre Cumparator si Asistentul Comercial;
- Crearea fiselor de prospect;
- Realizarea rapoartelor de munca.

BENEFICII OFERITE

- Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere inr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
- Pachet salarial atractiv.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.