TAMPLAR

SC VITRAROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Interpreteaza planurile de executie si cele de detaliu pentru executarea lucrarilor in conformitate cu procesul de executie.
- Efectuarea calculelor matematice simple de apreciere a necesarului de materiale pentru executarea lucrarilor de dulgherie/tamplarie
- Masoara si traseaza amplasamentul lucrarilor de dulgherie/ tamplarie
- Organizeaza si curata propriul loc de munca in vederea desfasurarii activitatii
- Verifică calitatea lucrărilor de dulgherie/tâmplărie in conformitate cu proiectul de execuţie.
- Remediază defecţiunile apărute astfel încât lucrarile executate să corespundă cu proiectul de execuţie
- Identifica instrumentele, sculele, uneltele, maşinile, utilajele, necesare lucrărilor de executat
- întreţine instrumentele, sculele, uneltele, maşinile, utilajele, specifice lucrărilor de dulgherie / tâmplărie.

CERINTE

- scoala profesionala in domeniu sau certificat care sa ateste calificarea in domeniu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, mediu lucru competitiv, dezvoltare profesionala, transport in comun asigurat

Din anul 2005, S.C. VITRAROM S.R.L. face parte din grupul VIAL care deține o rețea de 57 de magazine în Franța, 2 în Portugalia și 6 în Bolivia. Noi ne desfășurăm activitatea în două locații din țară: în Lunca Câlnicului, Brașov, pe o suprafața de peste 2.5 ha unde producem tâmplăriile din aluminiu, lemn exotic și PVC. În a doua unitate de la Târgu Neamț producem obloane din rășinos.