Supervizor Productie Brasov (cod: SP BV)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Realizarea receptiei cantitative si calitative a materialelor livrate la hala de productie
- Verificarea calitatii produselor pe parcursul executiei si inainte de livrarea la beneficiar
- Intretinerea echipamentelor de lucru existente in hala de productie
- Organizeaza si coordoneaza activitatile care se desfasoara in hala de productie in conformitate cugraficul de desfasurare al proiectului
- Pregateste necesarul de echipament de lucru si materiale pentru ziua urmatoare si il transmite in timp util catre Managerul de productie.

CERINTE

- Experienta in domeniul de productie
- Experienta de team-leader
- Capacitatea de coordonare a activitatii in hala de productie in vederea incadrarii in parametri de performanta ai proiectului.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.