Supervizor - limba italiana

TOMASI GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam supervizor supraveghere video pentru un proiect nou in Brasov.

Responsabilitati:
- conduce si raspunde de activitatea echipei pe care o are in subordine;
- respecta protocolul de atentionare;
- furnizeaza date superiorului sau ierarhic pentru ca activitatea sa fie completa;
- motiveaza, indruma si se implica in dezvoltarea profesionala a angajatilor din subordine.

CERINTE

- cunoasterea la nivel mediu/avansat a limbii italiene (cerinta obligatorie);
- seriozitate, responsabilite si rezistenta pentru activitate in schimburi;
- experienta anterioara in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv, bonuri de masa si conditii bune de munca.

Tomasi Group este o companie romaneasca, cu patronat Italian, cu peste 1000 de angajati in toata Europa, cu locatii in Brasov, Leeds, Milano, Paris, Frankfurt si Sofia, prezenta pe piata fortei de munca din Europa din 1995.