Sudori MIG-MAG - OLANDA - 2100 Euro

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN RECRUTEAZA SUDORI CO2-136 pentru un proiect in Olanda

Nu este ceruta Autorizatia de Sudura dar sunt selectati Sudori cu minim 3 ani experienta sudura 136

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

Domeniul de activitate - constructii de elevatoare pentru incarcare camioane
Locatie – Olanda – la 30 min de Amsterdam

Oferta:

- Salarizare: 13.57 euro BRUT /ora – aprox 1887 Euro NET/ luna
- Bonus : 15% ( bonus de tura zi/noapte adaugate la toate orele lucrate )- aprox 283.05 Euro
- Bonus 5% pentru fiecare saptamana de 40 de ore lucrate
- Plătițile se vor face în fiecare săptămână în contul dvs
- Durata proiect: 3 luni
- Compania angajatoare plateste : certificatul safety VCA, taxele si impozitele conform legislatiei olandeze
- Cazarea este platita 70 Euro/saptamana de catre angajat- 70 Euro/saptamana de compania angajatoare
- Angajatul plateste: transportul dus/intors OLANDA

CERINTE

- Experiență de minim 3 ani ca Sudor confectii metalice
- Experienta sudare procedeu :136
- Cunostinte de limba Engleza sau Germana
- Abilitatea de a lucra în echipă
- Posibilitatea de a se deplasa in Olanda cu masina proprie

Candidatii interesati sunt rugati sa ne trimita CV-ul detaliat si diplomele de calificare pe adresa: office@intermarin.ro

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro