Store Manager - Brasov

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala de top activa in retail - Store Manager Brasov

Responsabilitati :

Se ocupa de organizarea, coordonaarea, formarea si evaluarea echipei din magazin
Implementeaza policitile de marketing si vanzari la nivel de magazin
Supervizeaza intreaga activitate operationala din magazin : vanzari, gestiune stocuri, strategii de marketing si imagine
Identifica potentialii clienti si mentine relatiile cu clientii din portofoliu;
Acorda asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti, inclusiv personalului din subordine
Intocmeste si inregistreaza documentele contabile pentru transferuri de marfa din si in gestiune, incasari zilnice.
Mentine relatia cu depozitul si celelalte magazine ale firmei (cerere de comanda, verificarea.marfii)
Participa la sedinte organizate in cadrul firmei
Administreaza si gestioneaza documentele, raspunde pentru intocmirea corecta a documentelor contabile
Intocmeste rapoarte cu situatia vanzarilor si urmareste atingerea targetelor lunare

CERINTE

Experienta minim 1-2 ani pe o pozitie similara
Studii superioare finalizate
Cunostinte bune de PC, pachetul MS Office
Cunostinte de contabilitate de gestiune
Abilitati dezvoltate de leadership si people management
Persoana organizata, responsabila, dinamica, cu initiativa si orientata spre rezultate
Abilitati dezvoltate de leadership

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala de prestigiu in plina expansiune
Posibilitati de dezvoltare profesionala si de a participa la training-uri de specializare.
Pachet salarial atractiv (salariul fix si bonusuri lunare si trimestriale)

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro