Stivuitorist

S.C ELECTROPRECIZIA S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Asigura activitatile de incarcare /descarcare, manipulare si depozitare a berii si a ambalajelor, in conditii bune;
- Verifica buna functionare a stivuitorului la intrarea si pe parcursul schimbului;
- Asigura alimentarea la timp cu motorina a stivuitorului pentru a evita eventualul “timp mort” datorat opririi acestuia
- Inregistreaza zilnic orele lucrate de stivuitor si cantitatile de combustibil consumate;
- Informeaza supervizorul de depozit in cazul constatarii functionarii neconforme a stivuitorului.

CERINTE

- Studii medii;
- Autorizatie de stivuitorist vizata la zi;
- Experienta in domeniu minim 1 an;
- Indemanare si simt practic.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
-Tichete de masa.

Electropecizia S.A este un important producător de motoare electrice mono si trifazate din Europa de Sud-Est și Centrală, și totodată principalul producător român de echipament electric și electronic pentru o gamă variată de automobile,tractoare și camioane cu o tradiție de peste 77 ani.