Specialist marketing

Work Support Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

W.S.Agency cauta pentru o importanta companie din Brasov, specialist/a marketing cu experienta.

Responsabilitati:
- promoveaza imaginea firmei;
- efectueaza studii de piata;
- intocmeste si propune spre aprobare planul de marketing;
- urmareste realizarea planului de marketing si incadrarea in bugetul aprobat;
- intocmeste cataloage si alte obiecte promotionale;
- propune actiuni de promovare;
- monitorizeaza campaniile de marketing si urmareste finalizarea acestora;
- realizeaza raportarea catre conducere.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta de minim 3 ani in domeniu;
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu spre avansat;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- capacitatea de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv, salariul fiind negociabil in functie de experienta, tichete de masa, iar transportul este decontat.

Suntem o societate comercială, situată în Brașov, România și autorizată ca și agent de muncă temporară de către Ministerul Muncii din România. Societatea WSA a fost înființată pe baza vastei experiențe internaționale a fondatorului și a colaboratorilor săi, în ceea ce privește consultanța în afaceri și serviciile din domeniul resurselor umane , înființată conform legilor ce sunt în vigoare.