Specialist Marketing

Lefrumarin

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Îmbunătăţirea continuă a rezultatelor activităţii de marketing a companiilor din grupul de firme Lefrumarin
- Crearea strategiei de marketing şi implementarea ei
- Raportarea trimestrială/anuală a performanţelor campaniilor de marketing, analiza rezultatelor
- Gestionarea relaţiilor cu furnizorii de servicii şi produse de marketing
- Asigurarea şi creşterea vizibilităţii companiei în piaţă
- Colectarea de informații despre concurenţă şi monitorizarea ei
- Analizarea oportunităţii introducerii de noi produse
- Dezvoltarea politicilor de preţuri pentru produse
- Dezvoltarea politicilor de fidelizare a clienţilor
- Evaluarea, controlul, raportarea şi îmbunătăţirea tuturor activităţilor de marketing şi comunicare
- Comunicarea cu toate departamentele din cadrul companilor pentru o cunoaştere continuă a activităţii şi adaptarea strategiilor de marketing

CERINTE

- Studii superioare finalizate de Marketing / Business
- Experienţă minim 1 an pe un post similar
- Spirit de iniţiativă, creativitate, flexibilitate
- Calităţi de organizare proprie, planificare şi control
- Disponibilitate pentru deplasări şi program prelungit
- Abilităţi de comunicare, interelaţionare
- Atenţie sporită la detalii, capacitate de concentrare
- Corectitudine

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv şi bonusuri în funcţie de rezultate

SC LEFRUMARIN SRL Săcele este o societate cu capital integral privat, înfiinţată în 1991, având ca domeniu principal de activitate producţia de preparate din carne, creşterea, îngrăşarea şi abatorizarea animalelor, comerţul en-gros şi en-detail cu produse alimentare, având o reţea proprie de magazine şi o reţea de distribuţie.

Grupul de firme Lefrumarin este format din: Fabrica de mezeluri Lefrumarin Săcele, Reţeaua de magazine Lefrumarin Market, Fabrica de pâine Cuptorul Domnesc, Abator şi Restaurant Hanul Domnesc.