Soferi distribuitori - Brasov, Iasi

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea integritatii si calitatii marfii pe toata durata transportului;
- Livrarea marfii catre clienti conform graficului de livrare;
- Incasarea numerarului sau altor instrumente de plata de la clienti si depunerea acestora conform procedurilor;
- Intocmire documente retur marfa.

CERINTE

- Studii medii;
- Permis auto categ. C;
- Experienta anterioara ca sofer distributie;
- Experienta intr-o firma de distributie cu profil similar (frigo), reprezinta avantaj;
- Atestat transport marfa, card tahograf valid;
- Experienta in lucrul cu instrumente de plata;
- Capacitate de organizare, spirit de echipa;
- Seriozitate, dinamism, gandire pozitiva;
- Fara cazier.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix net:
- 1600 Ron, pana in 7.5 tone; Plus:

- Tichete masa de 15 Ron/zi, in medie 300 Ron/luna;
- Bonus livrari;
- Diurna;
- Spor ore suplimentare 175%;
- Instruire asigurata;
- Decont transport sau combustibil;
- Pauza de fructe;
- Card servicii medicale la o clinica privata;
- Acces la bookster pentru carti imprumutate;
- Abonament 7card pentru salile de sport partenere;

Importanta companie nationala de import si distributie a alimentelor ce necesita temperatura controlata