Firma Transport angajeaza soferi comunitate – salariu 1650/1900 euro

S.C.ALBLAS TRANSPORT BRASOV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducere camion

CERINTE

• permis de conducere CE-obligatoriu
• atestat profesional marfă-obligatoriu
• card tahograf-obligatoriu
• atestat ADR-obligatoriu
• experienta pe comunitate constituie avantaj
• bune abilitati de comunicare si o atitudine pozitiva
• cunoașterea unei limbi străine (engleză și / sau germană) nivel mediu contituie avantaj
• disponibilitate pentru un program de lucru de minim 6 săptămâni si 2 saptamani acasa

BENEFICII OFERITE

Oferim:
Pachet salarial atractiv, venituri lunare minime intre 1650-1950 eur net, asiguare medicala si sociala pe Germania.
Posibilitatea de obinere a beneficiilor pentru copii conform prevederilor legale din aceasta tara.
Transport asigurat de catre societate.
Dispeceri romani.
Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihna si conducere

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de transport