Sofer transport intern si international

SC LIG SPEDITION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va cunoaste si va respecta prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international de marfuri;
- atat la plecare cat si la sosirea din cursa, verifica starea tehnica a autovehicului, inclusiv anvelopele. Dupa verificare intocmeste impreuna cu seful coordonator;
- la sosirea din cursa preda sefului direct Foaia de Parcurs completata corespunzator, insotita de decontul justificativ de cheltuieli

CERINTE

- experienta minim 1 an;
- cazier fara antecedente penale;
- cazier auto fara evenimente rutiere grave;
- pasaport;
- aviz medical si psihologic valabil;
- scrisoare de recomandare;
- cunostinte minime de limba engleza;
- cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autoutilitarelor.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix+ diurna(250-300 euro)

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport marfa intern si intrenational.