Sofer Categoria C+E -> Distributie Romania si Bulgaria

Mandersloot Transport

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem în căutare de personal dornic de a se dezvolta într-un mediu de lucru dinamic. Vrem ca angajaţii noştri să lucreze cu dedicaţie şi pasiune pentru că reprezintă imaginea noastră. Dacă eşti o persoană serioasă, atentă la detalii şi oreintată către rezultat, sigur te vei potrivi în organizaţia noastră.

Avem nevoie de o persoană care
- să încarce, transporte și să descarce mărfurile conform comenzii de transport;
- sa fie responsabilă de integritatea mărfurilor transportate;
- sa fie responsabilă de completarea corectă a documentelor;
- activitatea va fi coordonată de dispeceri cu care va menţine o permanentă comunicare;
- să respecte timpii de condus şi reglementările în vigoare;
- să aibă grijă de maşina sa;

CERINTE

Ne dorim o persoană care:
- să deţină permis de conducere categoria categoria C+E
- să posede atestat de transport marfă
- să deţínă card tahograf
- să prezinte avizul medical şi psihologic valabile
- să aibă experienţă de minim un an pe o poziţie similară
- să fie o persoană punctuală şi proactivă

BENEFICII OFERITE

Ne vom asigura ca munca ta să fie răsplătită pe măsură oferindu-ţi un pachet salarial atractiv care include: salariu, diurnă şi un sistem de bonusare în funcţie de performanţe;
Pe lângă acestea vei mai beneficia şi de:
- asigurare medicală internaţională:
- abonament de sănătate şi prevenţie la o clinică privată pentru tine şi familia ta;
- training de specialitate;

Mandersloot este o afacere de familie cu o abordare practica, specializata in servicii de logistica si transporturi frigorifice in Europa de Est. Facem ceea ce promitem si promitem ceea ce putem oferi.
Mandersloot s-a dezvoltat considerabil in ultimii ani. In fiecare zi vehiculele noastre sunt pe drum pentru importul si exportul de marfuri. Din si in Olanda, Belgia, Polonia, Cehia, Slovacia, Romania, Ungaria si Bulgaria. Pe langa sediul central din Scherpenzeel, Olanda, Mandersloot are birouri si in Polonia (Komorniki, langa Poznan), Cehia (Klíčany, langa Praga), Romania (Codlea, langa Brasov) si Ungaria (Szigetszentmiklos, langa Budapesta).