SOFER AUTOCAMION/MASINI DE MARE TONAJ

SC COMPREST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea activitatii de transport agregate de balastiera, sau materiale de construcite in conditii de securitate, pe drumurile publice, in cadrul Serviciului reparatii Drumuri.
- Raspunde de conducerea masinii in conditii de siguranta potrivit regulilor de circulatie si de integritatea acesteia, pe perioada programului de lucru;
- Raspunde de integritatea si siguranta marfii pe care o transporta;
- Raspunde de mentinerea in stare de functionare a autovehicolului pe care-l are inprimire

CERINTE

- echilibru emotional, constanta in atitudine;
- lipsa cazier si antecedente penale;
- cunoasterea legislatiei rutiere;
- discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
- capacitate de autoorganizare si punctualitate;
- rezistenta la efort si stres

BENEFICII OFERITE

• salariu atractiv;
• tichete de masa;
• mediu de lucru dinamic şi plăcut ;
• recompense corecte pentru realizări şi bonusuri în funcţie de obiectivele realizate, efort, implicare şi loialitate.

Societate care isi desfasoara activitatea pe raza Judetelor Brasov/Prahova