Sofer marfa

SC ACTIV METAL GAZ SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Camionete de sub 3,5t, se vor face transporturi numai nationale
- Participa la incarcarea/descarcarea marfii in mijloacele de transport, in baza documentelor de insotire a marfii
- Transporta marfa la clienti si se asigura ca aceasta corespunde cantitativ si calitativ
- Asigura integritatea marfurilor transportate
- Respecta ruta de transport si livreaza produsele conform programarii
- Raspunde de utilizarea corespunzatoare a autovehiculului

CERINTE

- Studii medii
- Sofer transoprt marfuri – minim 1 an experienta
- Atestat ADR ( reprezinta un avantaj)
- Permis de conducere categ B
- Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa
- Experienta in transportul de marfa reprezinta un avantaj
- Responsabil, onest, harnic si perseverent
- Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa)
Telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

Productie