Slefuitor

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Slefuitor pentru o companie multinationala din Brasov, care ofera solutii complete in domeniul constructiilor si proceselor industriale, constructii civile si industriale, instalatii termice, echipamente si tehnologie de proces.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana serioasa si punctuala, sa aiba experienta in slefuirea si curatarea sudurilor de tipul TIG /WIG cel putin un an si sa fie disponibila la posibile deplasari in tara si in strainatate (60% din timp).

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant, plata la timp si bonusuri.

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.