Site Support Specialist

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea relaţiilor de colaborare cu departamentele suport (recrutare, resurse umane, IT, contabilitate);
- Gestionarea fluxului de documente în sediu (imprimare documente/semnare/arhivare, etc);
- Semnarea contractelor/actelor adiţionale/deconturi, pentru toţi salariaţii societăţilor din sediul în care sunt locaţi;
- Asigurarea suportului pentru salariaţi în legatură cu departamentul de contabilitate (medierea conflictelor de muncă, speţe personal).

CERINTE

- Cunoștinţe de limba franceză (minim B2);
- Experienţă de operare pachet Microsoft Office (preponderent Excel);
- Capacitate de organizare şi prioritizare task-uri;
- Abilităţi de comunicare şi relaţionare;
- Autonomie;
- Experienţă de lucru relevantă in domeniu reprezintă un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Formare de specialitate pentru dezvoltarea competenţelor la nivel naţional si internaţional;
- Pachet salarial motivant.