SHIFT LEADER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinatonala din Brasov angajeaza:

SHIFT LEADER.

Responsabilitati:
• Planifica si coordoneaza activitatea pe schimb
• Se implica in solutionarea problemelor, ia masuri pentru rezolvarea acestora
• Opreste executara operatiilor in cazul unei abateri grave de la normele de calitate
• Participa la analizele neconformitatilor aparute
• La opririle programate sau neprogramate, participa alaturi de ceilalti membrii ai schimbului la lucrari
• Intocmeste pontajul pentru angajatii din subordine
• Coordoneaza instruirea noilor angajati Realizeaza evaluarea performantelor individuale ale personalului din subordine;
• Coordonarea si participarea la activitatea de mentenanta, intretinere si reparatii.

CERINTE

• Studii superioare tehnice
• Experienta anterioara de min 2-3 ani in activitati de coordonare si conducere
• Cunostinte tehnice in domeniul productiei industriale / echipamente automatizate
• Experienta in mediul de productie
• Orientare catre obtinerea rezultatelor;
• Capacitate de organizare, capacitate de analiza si capacitate decizionala;
• Abilitati de comunicare si de lucru in echipa
• Cunostinte operare calculator (Excel, Word)
• Disponibilitate la program de lucru in 3 schimburi

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv
• Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala cu un mediu de lucru dinamic
• Posibilitati de dezvoltare profesionala