Selectam Sudori pentru o companie multinationala

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Sudori pentru o companie multinationala specializata in fabricarea de constructii metalice

Acesta este un proiect de recrutare destinat sudorilor care doresc sa faca o cariera in cadrul unei companii multinationale ce se ocupa in Romania (Brasov) cu fabricarea constructiilor metalice si a partilor componente ale structurilor metalice.
Locurile de munca se afla la iesirea din Brasov, iar angajatilor li se ofera gratuit transportul la/de la locul de munca.

Acesta e un proiect de recrutare care se adreseaza persoanelor cu minim 1 an experienta in sudura MIG-MAG/TIG sau pe o pozitie asemanatoare si ofera beneficii multiple acestora, cum ar fi: salariu atractiv, bonuri de masa, trasport local gratuit.

Pozitiile vacante: 15 Sudori Mig-Mag / Tig

Responsabilitati:
- Sudeaza piesele la termen, în cantitatea planificată şi conform calităţii prescrise
- Respecta instructiunile de lucru. Lucreaza cu aparatul de sudura numai cu parametrii de proces stabiliti.

Program de lucru:
8 ore/zi – se lucreaza in 3 schimburi
5 zile/saptamana

Avantajele postului:
- Salariu atractiv
- Activitate in cadrul unei echipe de profesionisti.
- Bonuri de masa
- Asigurarea gratuita a trasportului local la/de la locul de munca
- Angajari urgente in cadrul unei companii de prestigiu
- Se asigura o perioada de pregatire de 3 luni care se plateste conform salariului negociat
- Orele suplimentare sunt platite dublu
- Asigurare medicala
- Concediu platit: 24 zile/ an.

Bonusuri acordate:
- Transport asigurat: Din Brasov (Uzina2 Carfil, capat Saturn, Racadau, Metrom, Gara, Bartolomeu) si din Codlea,Zarnesti, Rasnov, Ghimbav.
- Spor de noapte 25%

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba o experienta minim 1 an pe o pozitie similara.

Personalitatea preferata:
- Disponibilitate de a lucra peste program
- Abilitati de comunicare
- Capacitate de concentrare si analiza
- Atitudine pozitiva de lucru
- Cunostinte legate de calitatea produselor
- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi.

Calificari solicitate: Calificare de sudor

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV+ poza
- Acte de studii
- Alte diplome/certificate/atestate relevante
- Fisa de evaluare

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .