Sef Schimb Industria Berii(Miercurea Ciuc)

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura controlul tehnic de calitate si asistenta tehnica pentru schimburile 1, 2,3 in sectiile de fierbere, fermentare, conditionare.
Coordonaeaza echipa de operatori productie.
Urmareste folosirea rationala a capacitatilor de productie.
Verifica respectarea retetelor de fabricatie, a schemei de control,parametrilor de calitate si procedurilor de lucru.
Verifica modul de depozitare a materiilor prime si auxiliare pe loturi de fabricatie, intrarea in productie, respectand regula FIFO.
Indeplineste sarcini specifice controlului tehnic de calitate in sectia de fierbere, fermentare,filtrare.

CERINTE

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru unul din clientii sai, producator de top in industria berii, un Sef Schimb pentru fabrica din Miercurea Ciuc.

Experienta in industria producatoare de bauturi, alimentara sau alte industrii similare.
Cunostinte si abilitati tehnice deosebite.
Cunostinte de operare PC
Capacitate de coordoanare echipa.
Persoana responsabila,corecta, rezistenta la conditii de stres.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro