Sef departament furnizare Energie (cod: SD FE)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

− Elaborare prognoze zilnice cu privire la achizitiile/vanzarile de energie electrica;
− Elaborare si transmitere date catre operatorul pietei de echilibrare;
− Intocmire grafice zilnice si lunare de achizitie, respectiv vanzare;
− Intocmire situatii de decontare orara;
− Calcul abateri de consum;
− Calcul dezechilibre;
− Elaborarea balantei lunare de energie;
− Intocmire analiza de consum/studii de eficienta energetica.
− Intocmirea si transmiterea de oferte de furnizare, respectiv vanzare a energiei electrice;
− Negocierea si incheierea cu producatori, furnizori si consumatori a contractelor de vanzare-cumparare, respectiv de furnizare de energie electrica.

CERINTE

- Experienta in domeniu;
- Absolvent Studii Superioare de Specialitate;
- Persoana cu bune abilitati de cooperare, negociere si comunicare.

BENEFICII OFERITE

Companie ce se ocupa cu dezvoltarea unuia dintre cele mai mari proiecte de birouri din Romania.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.