Sef de tura - sectorul plastic

ADHR Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adhr România, cauta urgent pentru un important client, cu sediul in Prejmer, SEF DE TURA- SECTORUL PLASTIC.
Responsabilitati:
• Coordonarea procesului de productie;
• Supervizarea si asigurarea unei bune functionari a utilajelor (prese injectie);
• Definirea, impreuna cu directorul fabricii, a timpilor si metodelor de lucru;
• Coordonarea echipei de muncitori aflate in subordine;
• Garantarea productiei.

CERINTE

Cerinte:
• Studii tehnice
• Disponibilitatea de a lucra in schimburi (trei schimburi)
• Buna cunoastere a proceselor de productie;
• Bune abilitati de comunicare, leadership si problem solving

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Pachet salarial complet si motivant
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale
Pentru aplica pentru acest post, trimiteti un CV detaliat la recrutare@adhrgroup.ro. Pentru mai multe informatii contactati-ne la numarul de telefon: 0374 944417.

Adhr România, filiala română a grupului italian ADHR GROUP SPA, este o agenţie de recrutare forţă de muncă care activează în domeniul cercetării, selecţiei, formării şi punerii la dispoziţie de personal, oferind soluţii înalt calitative şi personalizabile în domeniul resurselor umane. Suntem în fiecare zi aproape de clienţi şi candidaţi pentru a pune la dispoziţie întreaga experienţă dobândită pe piaţa italiană, aplicându-le în procesele de organizare, gestionare şi coordonare a resurselor umane. Metoda de lucru a Adhr Romania este caracterizată prin rapiditate în identificarea diverselor soluţii şi prin calitatea proceselor, caracteristici fundamentale pentru a garanta societăţilor clienţi şi candidaţilor implicaţi, satisfacerea pe deplin a cerinţelor acestora.