Sef coordonator santiere

S.C ELECTROPRECIZIA CONSTRUCT MENTENANCE S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati:
- Construieste o echipa eficienta prin angajarea celor mai potriviti candidati si planifica dezvoltarea acestora pentru valorificarea potentialului fiecarui angajat din subordine;
- Distribuie sarcinile in cadrul echipei in functie de rolul si capacitatile fiecarui angajat pentru a asigura realizarea la timp si la standardele asteptate a obiectivelor echipei;
- Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier pentru respectarea graficelor de executie;
- Organizeaza buna intretinere si utilizare a utilajelor din santier;
- Respecta tehnologiile si normativele de executie a lucrarilor in conformitate cu caietul de sarcini si proiectele tehnice;
- Intocmeste cartea constructiei pentru lucrarile executate si o avizeaza la beneficiar;
- Promoveaza cele mai eficiente solutii de planificare, coordonare si organizare a activitatii companiei menite sa asigure realizarea obiectivelor strategice ale departamentului;
- Elaboreaza propune si implementeaza proceduri care sa imbunatatesca operatiunile si eficienta globala a departamentului.

CERINTE

Candidatul ideal:
- diploma universitara;
- experienta de minim 2-3 ani in retele electrice;
- Cunoasterea structurii sistemelor de instalatii electrice;
- Cunoasterea normativelor referitoarela executia instalatiilor electrice;
- Notiuni avansate privind organizarea de santier;
- Cunoasterea limbii engleze – nivel intermediar;
- Abilitati excelente in folosirea MS Office;
- Permis de conducere categoria B (minim 2 ani) ;
- Abilitati de comunicare, planificare si organizare;
- Rezistenta la efort si stres;
- Managementul performantei;
- Capacitatea de a lua decizii rapide si corecte.

Electroprecizia Construct Maintenance SRL face parte din grupul de firme localizat pe platforma industrială Electroprecizia din Mun. Săcele – jud. Braşov. Electroprecizia SA este o firmă de tradiţie recunoscută, atât în Romania, cât şi în afara graniţelor ţării, având activitate în domeniul industrial de peste 77 de ani. S.C.Electroprecizia Construct Maintenance SRL îşi desfăşoară activitatea în cele trei domenii principale:lucrări de mentenanţă pentru echipamente de producţie şi utilităţi; proiectare şi execuţie instalaţii electrice în gama 0,4 kV ÷ 400 kV; lucrări de construcţii şi clădiri civile şi industiale, inclusiv realizarea instalaţiilor aferente acestora.