Secretara - Limba Spaniola

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Susţinerea managerului în abordarea activităţilor şi responsabilităţilor sale;
- Prezentarea situaţiei asupra stadiului în care se află diferitele proiecte şi domenii de activitate ale întreprinderii;
- Coordonarea proiectelor individuale care corespund domeniului ei de activitate, sub îndrumarea superiorului ei.

CERINTE

- Cunostinte foarte bune de limba spaniola;
- Cunoştinţe bune Microsoft Office;
- Abilitate de a lucra independent, exact si eficient;
- Flexibilitate şi bună capacitate de înţelegere a situaţiilor de serviciu;
- Spirit de echipă.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.