Secrétaire - Traducteur (français - roumain)

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam pentru partenerul nostru, companie franceza, o persoana care sa adminstreze si sa traduca documente.

CERINTE

Daca:
• cunosti limba franceza la nivel avansat;
• stii sa folosesti calculatorul;
• ai timp o zi pe saptamana sa lucrezi de acasa;

BENEFICII OFERITE

Salariul si beneficiile se discuta in cadrul interviului.

*Prin transmiterea si/sau completarea datelor cu caracter personal, va dati acordul expres ca acestea sa fie folosite in vederea identificarii unui loc de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.