Salad Box angajeaza preparator

Salad Box Brasov

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm persoane orientate către client, perseverente, atente, care doresc să ofere servicii la standarde înalte cu zâmbetul pe buze. Atât creativitatea cât şi răbdarea sunt apreciate deoarece vrem atât să ajutăm creativitatea clienţilor noştri cât şi să putem să îi facem faţă.
Vei avea ocazia să lucrezi într-un mediu tânăr într-o firmă în expansiune unde poţi să te dezvolţi profesional alături de oameni de calitate. Ne propunem să fim un angajator de vârf în industria alimentară. Salariu incepand de la 900 lei/luna

CERINTE

Trimiteti CV-ul pe adresa brasov@saladbox.ro

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

www.saladbox.ro
Saladbox este un lant de salaterii de succes din Cluj, Bucuresti, si alte orase, iar prima locatie din Brasov tocmai s-a deschis. Inca mai recrutam membri pentru aceasta echipa. Daca esti prietenos/prietenoasa, zambaret/zambareata si cu spirit de echipa trimite CV-ul tau cat mai urgent aici sau pe adresa nicole@saladbox.us.