S-KARP angajeaza personal talpuit

ART STAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fabrica de incaltaminte S-KARP angajeaza personal pentru talpuit. Str. Timisul Sec nr 4 Brasov(in incinta Diversitas) sau la numarul de telefon 0737160104.

CERINTE

Dornic de munca

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

Fabrica noastra de la Brasov, Romania, in care producem S-KARP, și-a început activitatea în martie 1998 iar până în prezent aici au fost realizate peste 3 milioane de perechi de încalţăminte outdoor de calitate superioara.

Încălțămintea S-KARP îmbină o serie de tehnologii performante, alături de grija pentru detalii și multă experienta, fiind realizată pentru a-ti proteja picioarele și pentru a te duce oriunde vei dori. Materialele folosite asigură impermeabilitate, respirabilitate, rezistență la vânt, durabilitate și un confort deosebit.

Tehnologia modernă de care dispunem, materialele de cea mai bună calitate, atent alese, dar și pasiunea pe care specialiștii nostri o investesc în producția articolelor S-KARP, sunt îmbinate cu dorința de a crea cea mai buna incaltaminte.

Sub brand-ul S-KARP se produc o gamă variată de modele bine făcute și, mai ales, făcute cu drag